| Ονομασία μάρκας: | WANSHIDA |
| Αριθμός μοντέλου: | Q43W-6300A |
| Μούβ: | 1 Σετ |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 50 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
ΗQ43W-6300A 630 τόνους σχιστήρας χάλυβα για βαριά χρήσηέχει σχεδιαστεί για την κοπήΧάλυβα δομικού τύπου, χάλυβα βαρέος προφίλ και αποκόμματα από πλάκες χάλυβαΕίναι κατάλληλο για εργασίες επεξεργασίας απορριμμάτων που χειρίζονται τακτικάΆλλοι σιδηροδρομικοί σταθμοίπου είναι δύσκολο να αποθηκευτούν, να φορτωθούν, να μεταφερθούν ή να ανακυκλωθούν στο αρχικό τους μήκος.
Σε πολλά εργοστάσια ανακύκλωσης, σε εργοστάσια ανάκτησης κατεδαφισμού και σε εργαστήρια κατασκευής, τα μεγάλα μεταλλικά τμήματα δημιουργούν καθημερινή πίεση χειρισμού.Το μακρύ δομικό χάλυβα και το ογκώδες απόβλητο πλάκας καταλαμβάνουν υπερβολικό χώρο στην αυλήΤο Q43W-6300A έχει κατασκευαστεί για να λύσει αυτά τα προβλήματα συνδυάζονταςισχυρή υδραυλική δύναμη κοπής, μεγάλο στόμα τροφοδοσίας, αυτόματο έλεγχο PLC, τηλεχειρισμός και σταθερή απόδοση παραγωγήςσε μια βαριά μηχανή.
Με ένα3700 × 2500 mm στόμα σίτισης,1500 mm μήκος λεπίδας,Αυτόματο PLC + τηλεχειριστήριο, καιΔυναμικότητα επεξεργασίας 810 t/h, αυτό το μοντέλο είναι μια πρακτική επιλογή για τους αγοραστές που χρειάζονται ένα 630 τόνων κλάσης υδραυλικής κούρεμα σκουπιδιών επικεντρώθηκε σεμείωση του δομικού χάλυβα και έλεγχος του μεγέθους της πλακέτας χάλυβαΣε σύγκριση με τις γενικότερες σελίδες κοπής, αυτή η έκδοση είναι καλύτερα τοποθετημένη για τους αγοραστές που ασχολούνταιβαριά δομικά τμήματα και υλικό πλάκας, αντί για το μεικτό σκουπίδι μόνο.
Αυτό το μοντέλο τοποθετείται ωςΣιδερένιο σιδερένιο για το χάλυβα και την κοπή πλάκας.
Χρησιμοποιείται κυρίως για τη μείωση υπερμεγέθους δομικού χάλυβα και απορριμμάτων χάλυβα σε μικρότερα τμήματα για:
Η μηχανή αυτή είναι κατάλληλη για:
Το Q43W-6300A είναι κατάλληλο για την επεξεργασία των ακόλουθων υλικών:
Τα έργα κατεδάφισης συχνά δημιουργούν μακρά και ακανόνιστα δομικά τμήματα από χάλυβα τα οποία είναι δύσκολο να μετακινηθούν και να αποθηκευτούν.Αυτό το μηχάνημα βοηθά στη μείωση του ανακυκλωμένου χάλυβα σε μικρότερα τμήματα για ευκολότερη ανακύκλωση και μεταφορά.
Τα εργαστήρια κατασκευής παράγουν τακτικά αποκόμματα προφίλ και υπολείμματα πλάκας.Αυτό το βαρύ χρέος ξυλεία μεταλλικών απορριμμάτων βοηθά στη βελτίωση της διαχείρισης των απορριμμάτων στο εργαστήριο.
Οι μακρές δομές I, ο χάλυβας καναλιού και ο γωνιακός χάλυβας είναι άβολοι για να στοιβάζονται, να φορτώνονται και να μεταφέρονται στην αρχική τους μορφή.
Το μηχάνημα βοηθά στο κόψιμο της πλακέτας χάλυβα σε πιο ελεγχόμενες διαστάσεις για ανακύκλωση και μετακίνηση κατωτέρω.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Τύπος μηχανής | Μεταλλικό ξυλοκόπημα απορριμμάτων βαρέων χρήσεων |
| Κύρια εφαρμογή | Τρίψιμο δομικού χάλυβα και πλακών χάλυβα |
| Μέγεθος του στόματος σίτισης | 3700 × 2500 mm |
| Μέγεθος στόματος εξόδου | 1500 × 400 mm ή προσαρμοσμένα |
| Διάστημα λεπίδας | 1500 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | 3·4 κοψίματα/min |
| Δυναμικό επεξεργασίας | 8·10 τόνους/ώρα |
| Δύναμη πίεσης κυλίνδρου κοπής | 2890 × 2 kN |
| Δύναμη πίεσης κυλίνδρου επιτάχυνσης | 512 kN |
| Κρατήστε την πίεση κυλίνδρου | 1153 kN |
| Υδραυλική πίεση εργασίας | 220,0 MPa |
| Μέγιστη υδραυλική πίεση | 25.5 MPa |
| Μέθοδος υδραυλικής ψύξης | Σύστημα ψύξης αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 45 kW × 3 |
| Συνολική εγκατεστημένη ισχύς | Περίπου 139 kW |
| Μέθοδος ελέγχου | Αυτόματο PLC + τηλεχειριστήριο |
| Κατάλληλα Υλικά | Χάλυβα δομικού τύπου, πλάκες χάλυβα, γωνιακό χάλυβα, χάλυβα καναλιού, στρογγυλό χάλυβα, τετραγωνικό χάλυβα |
| Συνολικό μέγεθος | 8300 × 2250 × 2900 mm |
| Συνολικό βάρος | Περίπου 29 τόνους |
Η διπλή διαμόρφωση κυλίνδρου κοπής παρέχει ισχυρή υποστήριξη κοπής για δομικές διατομές χάλυβα και βαρύ θραύσμα πλακών χάλυβα.
Η3700 × 2500 mm στόμα σίτισηςείναι κατάλληλο για την άμεση φόρτωση υπερμεγέθους υλικών, μειώνοντας τις επαναλαμβανόμενες επανατοποθετήσεις και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα της εργασίας.
Το σύστημα αυτόματου + τηλεχειρισμού PLC συμβάλλει στη βελτίωση της συνέπειας λειτουργίας και μειώνει τον επαναλαμβανόμενο χειροκίνητο έλεγχο κατά τη διάρκεια της καθημερινής παραγωγής.
Αυτό το μοντέλο είναι πιο εστιασμένο από μια γενική σελίδα μικτού σκουπιδιού.Σπαράγματα από χάλυβα προφίλ και πλάκες.
Το υδραυλικό σύστημα χρησιμοποιεί220,0 MPa πίεση εργασίαςκαι ένασύστημα ψύξης αέρανα υποστηρίζει σταθερή επαναλαμβανόμενη λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Η κοπή υλικών σε μικρότερες τομές συμβάλλει στην απλούστευση του χειρισμού και στη βελτίωση της ροής υλικών.
Μετά τη μείωση του μεγέθους, μπορεί να βελτιωθεί η πυκνότητα αποθήκευσης και η οργάνωση της αυλής.
Με3·4 κοψίματα ανά λεπτόκαιΔυναμικότητα 810 t/h, το μηχάνημα αυτό ταιριάζει σε μεσαία έως βαριά καθημερινή εργασία επεξεργασίας δομικού χάλυβα και απορριμμάτων πλάκας.
Σε αντίθεση με τις γενικότερες σελίδες κοπής 630 τόνων, αυτή η έκδοση είναι σαφώς προσανατολισμένη προςΤρίψιμο δομικού χάλυβα και πλακών, το οποίο βοηθά τη σελίδα να παραμείνει πιο εστιασμένη τόσο για τους αγοραστές όσο και για τις μηχανές αναζήτησης.
Το δομικό χάλυβα ή τα απορρίμματα από χάλυβα φορτώνονται στο στόμα τροφοδοσίας με κατάλληλο εξοπλισμό φόρτωσης.
Το υδραυλικό σύστημα συγκράτησης βοηθά στη σταθεροποίηση του υλικού πριν από την κοπή.
Το τμήμα κοπής εφαρμόζει ισχυρή δύναμη κοπής για να μειώσει το υπερμεγέθη ατσάλι σε μικρότερα τμήματα.
Μετά την κοπή, το υλικό μπορεί να αποθηκευτεί, να μεταφερθεί, να φορτωθεί ή να προετοιμαστεί για εργασίες ανακύκλωσης.
Αυτό το μοντέλο είναι κατάλληλο για δομικά τμήματα από χάλυβα, αποκόμματα από χαλύβδινες πλάκες και υπερμεγέθη σιδηροειδή υλικά που απαιτούν υδραυλική κοπή.
Είναι κατάλληλο για δομικές ράβδους, ατσάλι καναλιού, ατσάλι γωνίας, στρογγυλό ατσάλι, τετραγωνικό ατσάλι, πλακέτα ατσάλι και άλλα βαριά δομικά σκουπίδια.
Η ταχύτητα κοπής αναφέρεται στον αριθμό των κοπών ανά λεπτό, ενώ η παραγωγική ικανότητα αναφέρεται στην εκτιμώμενη ωριαία παραγωγή σε τόνους.3·4 κοψίματα/minκαι8·10 τόνους/ώρα.
Ναι, είναι κατάλληλο για την κοπή μεγάλων και ογκώδυνων διατομών από χάλυβα που έχουν ανακτηθεί από έργα κατεδάφισης και διακοπής δομών.
Αυτό το μοντέλο χρησιμοποιείΑυτόματο PLC + τηλεχειριστήριο, η οποία είναι κατάλληλη για επανειλημμένη βιομηχανική λειτουργία βαρέος φορτίου.
Το στόμα εξόδου είναι1500 × 400 mm ή προσαρμοσμένασύμφωνα με τις απαιτήσεις επεξεργασίας.
Η Jiangsu Wanshida Hydraulic Machinery Co., Ltd. μπορεί να παρέχει υποστήριξη για την επιλογή εξοπλισμού, την τεχνική επιβεβαίωση, την παρακολούθηση της παραγωγής, τις δοκιμές πριν από την παράδοση και την καθοδήγηση εγκατάστασης.Πριν από την τελική επιβεβαίωση της παραγγελίας, οι αγοραστές συμβουλεύονται να παρέχουν φωτογραφίες υλικού, μέγεθος τομής, πάχος πλάκας και στόχο παραγωγής, ώστε η διαμόρφωση του μηχανήματος να ανταποκρίνεται καλύτερα στις πραγματικές ανάγκες παραγωγής.
Αν ψάχνετε για ένα630 τόνοι σχιστήρας για το χάλυβα και την κοπή πλάκας, στείλτε μας τις φωτογραφίες του υλικού σας, το μέγιστο μέγεθος του τμήματος, το πάχος της πλάκας, και το ωριαίο όριο παραγωγής.ή έργο μεταποίησης βαρέων σιδηροειδών.